Skip to content Skip to footer
WEB sluzba_hypo

HYPOTÉKY A ÚVĚRY NA BYDLENÍ

Hypoteční úvěr lze využít ke stavbě, rekonstrukci a koupi bytu, pozemku, rodinného domu nebo obchodního prostoru. Porovnáme pro vás hypotéky z různých bank a vy si tak budete moci vybrat tu, která nejlépe odpovídá vašim preferencím, potřebám a možnostem.

Proč výběr hypotéky přes UMD Network?

Díky UNIVERSAL kalkulačce si vypočítáte nejvýhodnější hypoteční úvěr z nabídek českých i zahraničních bank.

Dnes je důležitější než kdykoli předtím vědět, na které “dveře” zaklepat. Naši zkušení hypoteční specialisté vám poradí, ve které bance je nejreálnější získat hypoteční úvěr a za jakých podmínek. Jejich služby máte od Universalu zdarma.

Jsme nezávislá společnost, která pracuje pro vás, nikoli pro konkrétní banku. Díky tomu vám dokážeme nabídnout to nejlepší, co trh nabízí.

Refinancování hypotečního úvěru

Refinancování hypotéky je efektivním způsobem, jak získat výhodnější podmínky v porovnání s těmi, které má klient aktuální. Při refinancování nemusí jít jen o získání výhodnější úrokové sazby a tím ponížení splátek, i když právě to je jeho prioritním cílem. Refinancováním můžete získat i jiné benefity, například delší dobu fixace, která právě v době zvyšujících se úrokových sazeb může zajistit klientovi jistotu stejných splátek na dlouhé období.

Hypotéka s výhodami pro mladé

Uvažujete o vlastním bydlení? Informujte se o možnostech hypotečního úvěru pro mladé. O tento typ hypotéky mohou žádat zájemci ve věku 18 až 36 roků a jeho výhodou je možnost uplatnění slevy na úrokové sazbě. Nárok na tuto zvýhodněnou sazbu máte, pokud jeden ze žadatelů nedovršil 36 let ve chvíli podání žádosti o úvěr.

Hypokalkulačka

Porovnejte si možnosti hypoték za pár vteřin a my Vám pomůžeme vybrat si tu nejvýhodnější.

Suma:
Období
Show more results

Chci hypotéku

    kontaktujte nás

    Pomůžeme Vám při výběru hypotéky nebo
    s refinancováním úvěru