Skip to content Skip to footer

Přidej se
k nám

Společnost UMD Network, a.s. je součástí dynamicky se rozvíjející mezinárodní finanční a poradenské skupiny UMD Group, která efektivně cílí na veškeré finanční segmenty slovenského a českého trhu. Zastupujeme všechny významné instituce v oblasti spotřebitelských úvěrů a hypoték, investic, spořících produktů a v neposlední řadě všech druhů pojištění, kde jsme díky naší unikátní aplikaci inŠanon specialisty na revize finančního portfolia. Naší vizí je být dlouhodobě silnou a stabilní společností úspěšných lidí, jejichž prioritou je spokojenost a důvěra klientů.

Formy spolupráce

Způsob a míra hloubky naší vzájemné spolupráce závisí především na vašich preferencích.

Interní síť

Specialista obchodník/ manažer

Broker pool

Spolupráce s absolutní volností

Doporučitel

Stačí doporučit klienta

EB

Employee benefits

Kontaktujte nás

Chci se přidat do týmu!

Chceme tě do našeho týmu! Pošli nám vyplněný kontaktní formulář a buď UNIVERSAL.

  Byznys s klienty i s našimi partnery rozvíjíme na základě těchto principů:

  Je základem jakýchkoli dohod a obchodů. Uvědomujeme si důležitost důvěry v byznysu a proto u nás dané slovo platí. Zakládáme si na dodržování dohod a stanovených pravidel.

  Nabízíme všechny typy produktů od všech významných finančních institucí. Nejsme závislí na jediném partnerovi. Tato pozice nám dává sílu i schopnosti lépe vyhovět potřebám klienta.

  Dáváme si za cíl neustále se posouvat a zlepšovat sebe i naše služby. Jsme lídrem v zavádění inovací na finančním trhu. Naším heslem je “vítězové soutěží sami se sebou” a proto chceme být každý den o něco lepší než včera.

  Máme konkurenční odměňování na všech úrovních spolupráce kombinované s unikátním systémem dalších benefitů jako např. bonusy, kredity, zájezdy a autoprogram. Máme za to, že jakákoli spolupráce musí být založena na vzájemné výhodnosti principem win-win. Zároveň garantujeme, že dohodnutá pravidla platí a nepodléhají účelovým změnám vůči jednotlivým spolupracovníkům.

  Udržujeme vysokou kvalitu pomoci vůči naším klientům a to prostřednictvím systému úvodních a následných školení. Naši spolupracovníci jsou podporováni odbornými garanty pro každou finanční oblast a také garantem pro likvidaci pojistných událostí. Odbornost je také podporována jedinečnými srovnávacími kalkulačkami, online kalkulačkami a dalšími pomůckami. Ty, pomocí srovnáním produktů, pomáhají v rychlé orientaci na finančním trhu.

  Firemní kultura naší firmy je přímo pověstná. Vyznačuje se rodinnou atmosférou a kolegiálním osobním přístupem. Spolu umíme nejen dobře pracovat, ale také se výborně bavit. Velmi cennou vlastností naší společnosti je, že vedení naslouchá názorům spolupracovníků, radí se s nimi a tím nejlepším umožňuje vstoupit i do akciového spoluvlastnictví.